Acuvue Oasys 1-Day představuje novinku! Jednodenní kontaktní čočky s nově navrženou technologií pro ještě větší komfort nošení běhěm celého dne. Společnost Johnson & Johnson tak navazuje na úspěšnou produktovou řadu čtrnáctidenních Acuvue Oasys®, které v současně době patří k nejoblíbenějším a nejkvalitnějším kontaktním čočkám na trhu. 


Kontaktní čočky pro aktivní životní styl


Jednodenní kontaktní čočky Acuvue Oasys 1-Day ocení především lidé s aktivním životním stylem, jež vyžadují bezstarostnou péči o čočky (1 pár čoček na jeden den bez nutnosti jejich uchovávání) a také maximální pohodlí během sportovních aktivit či během náročného každodenního rytmu kladoucí nárok na vaše oči (práce s digitálními zařízeními, pobyt v klimatizovaných či vytápěných prostorách).


   Nová technologie HydraLuxe™

Navržená technologie HydraLuxe™ poskytuje kontaktním čočkám jedinečnou hydrataci nejen na povrchu, ale v celé její struktuře a tím zabraňuje vzniku suchého a drásajícího pocitu v očích. Obsažené molekuly zvlhčující látky jsou vytvořené na bázi fyziologických slz a jsou proto vhodné i pro velmi citlivé oči.


   Ochrana proti UV záření

Všechny produkty značky Acuvue, včetně novinky Acuvue Oasys 1-Day jsou opatřeny UV filtrem, který chrání oči před pronikáním škodlivého ultrafialového záření k rohovce a do vnitř oka. Pro maximální sluneční ochranu očního okolí však doporučujeme kombinaci se slunečními brýlemi. 


   Vylepšený optický design

Asférický design umožňuje nositelům ostré vidění i ve zhoršených světelných podmínkách (řízení za šera).


Požádejte svého optometristu o zkušební pár kontaktních čoček Acuvue Oasys 1-Day a vyzkoušejte si jejich pohodlí během celého dne.